HROBSKÝ POHÁR 2024

22. - 23. 6. 2024

Všechny kategorie / All categories

Příjmení Jméno Rok narození Kategorie Hmotnost Oddíl Kód státu
Borák David 2013 U12 35 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Čvančarová Eliška 2013 U12 40 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Fürst Matěj 1988 U40 81 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Kendziura Michal 2015 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Kendziura Michal 2015 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Kolda Lukáš 2015 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Koldova Andrea 2010 U16 70 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Kozempel Juraj 2016 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Lžičař Pavel 2014 U12 32 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Lžičařová Kateřina 2012 U14 48 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Myagmarsuren Tuguldur 2013 U12 55 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Nemček Vojtěch 2013 U12 32 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Nemčeková Michaela 2017 U8 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Nemčeková Eliška 2013 U12 44 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Novák Teodor 2014 U12 32 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Perez Ihzak 2012 U14 34 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Perez Petra 1986 U40 63 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Petříková Celestýna 2014 U12 30 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Pražáková Sofie 2016 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Prokešová Viktorie 2014 U12 30 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Prokešová Zuzana 2012 U14 36 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Raichl Albert 2017 U8 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Raichlová Magdaléna 2016 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Šamun Oliver 2007 U18 81 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Šamun Oliver 2007 U30 81 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Šimák Jakub 2015 U10 0 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Vrtiška Martin 1982 U50 81 15.ZŠ Most-oddíl judo z.s. CZE
Köcher Heiko 1963 U70 66 JSV Werdau GER
Habich Lukáš 2016 U10 0 Judo Academy CZE
Habich Matyáš 2017 U8 0 Judo Academy CZE
Nachlinger Štěpán Hikaru 2016 U10 0 Judo DDM Blovice CZE
Nachlinger Matěj Yamato 2014 U12 35 Judo DDM Blovice CZE
Vokounová Melissa 2015 U10 0 JUDO KADAŇ, z. s. CZE
Štefaničák Michal 1975 U50 73 Judo Kadaň, z.s. CZE
Dorůžka Andrej 2015 U10 0 Judo Luna Louny CZE
Fedak Jan 2009 U10 0 Judo Luna Louny CZE
Malypetrová Angela 2012 U14 57 Judo Luna Louny CZE
Pilař Jáchym 2013 U14 38 Judo Luna Louny CZE
Brázda Aleš 2007 U18 73 Junior Judo Brno CZE
Hájek Dara 2011 U14 40 Prosport teplice
Hurčík Radovan 2012 U14 42 Prosport teplice
Kubík Freja 2012 U14 40 Prosport teplice
Kubík Freja 2012 U14 40 Prosport teplice
Rončák Jakub 2012 U14 38 Prosport teplice
Štěpánek Josef 2012 U14 46 Prosport teplice
Dráb Václav 2017 U8 0 SK Judo Kladno z.s.
Kharlamov Artur 2015 U10 0 SK Judo Kladno z.s.
Kovaříček Filip 2015 U10 0 SK Judo Kladno z.s.
Ludvík Martin 2016 U10 0 SK Judo Kladno z.s.
Přibyl Adam 2016 U10 0 SK Judo Kladno z.s.
Rác Jan 2015 U10 0 SK Judo Kladno z.s.
Řezáč Tomáš 2013 U12 60 SK Judo Kladno z.s.
Světlík Benedikt 2018 U8 0 SK Judo Kladno z.s.
Světlík Albert 2014 U12 29 SK Judo Kladno z.s.
Světlíková Agáta 2014 U12 33 SK Judo Kladno z.s.
Vacek Viktor 2015 U10 0 SK Judo Kladno z.s.
Abraham Pavel 2009 U16 66 SK Judo Teplice CZE
Bláhová Julie 2013 U12 33 SK Judo Teplice CZE
Bláhová Julie 2013 U12 33 SK Judo Teplice CZE
Bradáčová Teodora 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Bukač Otakar 2011 U14 42 SK Judo Teplice CZE
Bureš Lukáš 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Burešová Gabriela 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Češka Vojtěch 2001 U30 100 SK Judo Teplice CZE
Chornyi Ivan 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Chrudimský Christian 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Danyi Theodor 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Dědič Mikuláš 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Dostál Robert 2009 U16 +81 SK Judo Teplice CZE
Dušková Michaela 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Filipová Michaela 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Fric Daniel 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Hanák Martin 2001 U30 60 SK Judo Teplice CZE
Hanslíček Karel 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Hanuschová Ellen 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Heller Ladislav 2012 U14 55 SK Judo Teplice CZE
Hokr Vít 2008 U18 81 SK Judo Teplice CZE
Hošek Tomáš 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Hrbáček Richard 2011 U14 42 SK Judo Teplice CZE
Hurskyi Illia 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Jakoubková Markéta 2014 U12 40 SK Judo Teplice CZE
Jaššo Veronika 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Kodys Janek 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Kohout Dan 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Král William 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Kubín Ondřej 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Kubínek David 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Kubínová Kateřina 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Kulikovskyi Oleksandr 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Marek Ondřej 2005 U30 66 SK Judo Teplice CZE
Merha František 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Merha Kryštof 2013 U12 38 SK Judo Teplice CZE
Mikšová Lucie 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Nguyen Tomáš 2008 U18 50 SK Judo Teplice CZE
Nguyen Tomáš 2008 U18 50 SK Judo Teplice CZE
Pernstecher Martin 2007 U18 +90 SK Judo Teplice CZE
Pohlová Amálie 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Pova David 2010 U16 73 SK Judo Teplice CZE
Radoš Adam 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Radoš Jakub 2008 U18 66 SK Judo Teplice CZE
Růžička Filip 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Šmutzerová Žofie 2016 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Šmutzerová Štěpánka 2015 U10 0 SK Judo Teplice CZE
Stošek Petr 2014 U12 32 SK Judo Teplice CZE
Stošek Petr 2014 U12 32 SK Judo Teplice CZE
Trägner Jakub 2014 U12 29 SK Judo Teplice CZE
Uram Jan 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Vondráček Matyáš 2011 U14 42 SK Judo Teplice CZE
Zahradník Dan 2017 U8 0 SK Judo Teplice CZE
Juma Mahmoud Juma 1995 U30 60 Tanzania judo TZA
Vlašic František 1979 U50 90 TJ Baník Karviná CZE
Bobáĺ Frederik 2016 U10 0 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Bobáĺová Liliana 2015 U10 0 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Bojar Maia 2011 U14 57 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Höschl Matouš 2015 U10 0 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Jakob Max 2011 U14 38 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Kaleta Adam 2011 U14 46 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Krejčí Jáchym 2013 U12 38 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Musilová Karolína 2015 U10 0 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Musilová Lilian 2014 U12 30 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Petráš Dan 2014 U12 35 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Petráš Adam 2011 U14 38 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Prášek Jakub 2012 U14 66 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Skalický Roman 1969 U60 73 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Voříšek David 2015 U10 0 TJ Sokol Praha Vršovice CZE
Rameš Daniel Adam 2011 U14 46 TJ SSZŠ Litvínov - oddíl Judo CZE
Sýkora Theodor 2014 U12 42 TJ SSZŠ Litvínov - oddíl judo CZE
Atadjonov Khamid 1986 U40 +100 Uzbekistan veterans judo team UZB
Inoyatov Bakhrom 1992 U40 81 Uzbekistan veterans judo team UZB
Khudaykulov Timur 1986 U40 81 Uzbekistan veterans judo team UZB
Sharipov Fakhriddin 1989 U40 100 Uzbekistan veterans judo team UZB